Malta’da Ekonomik Dil Kursu Chamber College

Chamber College Dil Okulu – Malta

Malta’da dil okuluna gitmek istiyor fakat hangi dil okulu olduğuna karar veremiyorsanız Chamber College’ı incelemenizi öneririz. Malta’nın en sevilen dil okullarından biri olan Chambe College’ı gelin yakından tanıyalım.

Öğrencilerinin İngilizce seviyelerini yükseltmeyi olduğu kadar, kapsamlı bir öğrencilik deneyimi yaşatmayı da amaçlayan Chamber College; butik bir anlayışla hizmet vermektedir. Okul hem yetişkinlere hem de genç öğrencilere uygun programlar sunmaktadır. Kaliteli bir dil eğitiminin yanı sıra öğrencilerinin unutamayacakları bir öğrenme deneyimi yaşamasını da isteyen okul bu konuya özel ilgi göstermektedir. Okul öğrencilerine kişisel gelişim ve eğlence olanakları sunmaktadır. Bu konuya ileride tekrar değineceğiz.

Okulun öğretim kadrosu alanında deneyimli ve profesyonel isimlerden oluşmaktadır. Her bir öğrenciyle birebir ilgilenen eğitmenler, öğrencilerinin eksik noktalarını saptar ve onları gidermek için çözümler üretir. Okulda tüm öğrencilere ücretsiz konuşma dersleri sunulmaktadır.

Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS, TOFEL Sınav Hazırlık programları açmaktadır.

Malta’da Eğlence Asla Bitmez!

Malta bir öğrencinin yaşayabileceği en güvenli ve en keyifli öğrencilik hayatını sunar. Yaz tatili yapar gibi İngilizce öğrenebileceğiniz bu ülkede eğlence asla bitmez. Plajları ve tarihi mekanlarıyla Malta’da keyifli zaman geçirecek pek çok aktivite bulacaksınız.

Okul öğrencilere özel etkinlikler de sunmaktadır. Okul; olimpik yüzme havuzu, spor salonu, koşu pisti, futbol sahaları, basketbol sahası, tenis kortu ve voleybol sahasının bulunduğu Üniversite Spor merkezinin hemen karşısında bulunmaktadır. Öğrenciler saydığımız bu alanları kullanabilmektedir. Bunun yanı sıra okulda; öğrencilerin atıştırabileceği, bilardo, video oyunları ve langırt oynayabileceği ve İngilizce televizyon programlarını izleyebileceği Oyun Odası & Boş Zamanları Değerlendirme Alanı ve muhteşem ada manzaralı çatı terası bulunmaktadır. Okul dışı zamanlarda ise Malta’daki tarihi ve görülmesi gereken yerlere geziler düzenlenmektedir. Bu geziler hem ülkeyi tanımanızı hem de arkadaşlıklarınızı güçlendirmenizi sağlayacaktır.

Malta’da neler yapabileceğinize dair bilgi almak, Malta’yı daha yakından tanımak istiyorsanız linke tıklayın. 

Okul; yurt, aile yanı ve otel konaklaması sunmaktadır. Yurtlar okula yürüme mesafesinde oldukça konforlu odalardan oluşmaktadır. Yurtlarda kendi yaşıtlarınızla zaman geçirebilir ve yakın dostluklar kurabilirsiniz. Aile yanı konaklamalar ise size sürekli İngilizce pratiği yapma olanağı sağlar. Her bir aile özenle seçilmiştir ve ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir