Kanada’nın En İyi Dil Kursu St Giles Dil Okullarında Uygun Fiyata İngilizce Dil Eğitimi Alın !

St. Giles International Dil Okulu – Vancouver

 Rotamızı Kanada’nın en ılıman iklime sahip şehirlerinden olan Vancouver’a çeviriyoruz. Öğrenciler için güvenli ve keyifli destinasyonlardan olan Vancouver’da tanıtacağımız okul St. Giles International.

 Öğrencilere gösterdiği özel ilgi ile ayrıcalıklı hissettiren okul St. Giles International’ı yakından tanımak için sayfayı kaydırmanız yeterli olacak…

 Samimi Bir Ortamda Eğitim Alın, Özel İlgi İle Desteklenin!

 St.Giles International öğrencilerine gösterdiği özel ilgi ile bilinmektedir. Ayrıcalıklı hissederek eğitim almak isteyenlerin sıkça tercih ettiği okul, az kişili sınıfları ve ilgili eğitmenleriyle öğrencilerin beklentilerini karşılar.

 St.Giles International uygun bütçelerle eğitim almak isteyen gençleri de düşünerek buna özel programlar açmıştır. Öğrenciler; okuldaki derslere öğleden sonra katılmayı tercih ederlerse çok daha cazip fiyatlarla eğitim alma imkânı yakalar. Bu yönüyle Kanada’da cazip fiyata eğitim almak isteyenler için idealdir.

 Okulda; Genel İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, Uluslararası Sömestr Kursları, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Üniversite Öğrencileri için İngilizce, TOEIC Hazırlık, Platinum Kurs, İş İngilizcesi programları açılıyor.

 Dünyanın En Yaşanabilir Şehrinde Hayatı Keşfedin!

 Vancouver bir öğrencinin keyifli bir öğrencilik hayatı geçirebilmesi için en uygun şehirlerdendir. Çok kez ‘dünyanın en yaşanabilir şehirleri’ listesine ilk sırlardan giriş yapan Vancouver gerek güvenli bir şehir oluşu gerekse yaşam standartlarının kalitesiyle göz doldurmaktadır. Bu şehirde yaşadığınız süre boyunca güvenliğinizden endişe etmenize ya da nasıl sosyalleşebileceğinizi düşünmenize gerek kalmaz.

 St.Giles International’ın şehir merkezinde yer alması, alışveriş, eğlence yerlerine ve limana sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olması öğrencileri sosyal hayatın içine karışmasına olanak sağlar. New York’taki Central Park’ın 10 katı büyüklüğündeki Standley Park’a da yürüme mesafesinde olan okul; öğrencilerin ders aralarında doğayla bütünleşmesine imkân sağlar.

 Doğası ve sıcak kanlı insanlarıyla bilinen Vancouver’da yaşarken okyanus kıyısında yapacağınız bir yürüyüşle tüm stresinizden arınabilirsiniz. Kendi başınıza yapacağınız çok aktivite olan şehirde sıkılmayacaksınız. Zaten St. Giles International öğrencileri için düzenlediği etkinlik programlar ile inisiyatifi ele alarak öğrencilerinin hem birbiriyle kaynaşmasını hem de sosyal hayata adapte olmalarını sağlıyor. Okul gerek şehir içi gerek şehir dışı gezileriyle, haftanın üç dört akşamı düzenledikleri etkinliklerle öğrencilerinin sosyalleşmesini sağlıyor.

 “Vancouver’daki günlerin nasıl geçer?” diye meraktaysanız, “Vancouver’da nereleri görmeliyim?”

 Konaklama:

 Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunuyor. Aile yanı konaklamalar okula toplu taşımayla 30-60 dakika mesafedeyken, yurtlar 15-30 dakika yürüme mesafesine bulunuyor. Ev konforundan vazgeçmek istemeyenler sıcak Kanadalı ailelerin yanında kalırken, pek çok milletten kendi yaşıtıyla tanışmak ve kendi sorumluluğunu üstelenmek isteyenler yurt konaklamasını tercih ediyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir