Toronto’da Butik Dil Kursu King George International College !

KGIC King George International College Dil Okulu – Toronto

Kanada’daki dil okullarını incelediğimiz yazılarımızda sıra Toronto’daki King George International College’a (KGIC) geldi… Dil okulunun yanı sıra işletme enstitüsü de bulunan okul, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine yüksek kalitede eğitim sunuyor.

Gelin geniş bir kampüse ve yüksek eğitim kalitesine sahip King George International College’ı yakından inceleyelim…

Üniversite Kalitesinde Eğitim İçin KGIC’yi Tercih Edin!

140 eğitmen ve 45 kişilik destek ekibe sahip olan KGIC; 2 şubesini birleştirip tek bir kampüs altında toplamıştır. İngilizce eğitimi veren bir dil okulu olarak başlangıç yapan KGIC; açtığı işletme enstitüsüyle iddiasını bir adım daha ileriye taşımıştır. Üniversite düzeyinde eğitim kalitesine sahip olan okul 1500 öğrenciye eğitim verebilmektedir.

Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, Akademik İngilizce, Çocuk ve Genç Programları, İşletme Yönetimi, Otel Yönetimi, CO-OP ve Staj programları açmaktadır.

Etkinliği Bol Toronto’da Keyifli Bir Öğrencilik Yaşayacaksınız!

Dünyanın en uzun caddesi olarak bilinen Yonge Caddesi üzerinde bulunan KGIC, sosyal hayatın içerisine dahil olmanız için uygun bir lokasyondadır. Çok kültürlü bir metropol olan Toronto’da öğrencilik hayatı yaşamak size pek çok artı değer kazandıracaktır. Farklı milletlerden insanları tanımak, yeni kültürleri keşfetmek vizyonunuzu değiştirecek ve hayata başka pencerelerden bakmanızı sağlayacaktır.

Öğrencilerinin sosyalleşmesi için elini taşın altına koyan KGIC; kaya tırmanışı, bira tadım günleri, film geceleri, yoga saatleri, buz pateni kursları, tenis ve bowling turnuvaları düzenlemektedir. Okul ayrıca Vitoria şehir turu, Vancouver Sanat Galerisi ve Vancouver Akvaryum gezileri de düzenlemektedir. Okul, Amerika’ya da geziler düzenlemektedir.

 Toronto’da neler yapılabileceğine dair detaylı bilgi almak isterseniz linke tıklamanızı öneririz.

Konaklama:

 Okul, öğrencilerine yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunar. Kampüs içlerinde aile yanı konaklama olabileceği gibi 12-15 kişilik yurtlarda da konaklama yapılabilir. Okulun, Victoria kampüsünde 2 öğrencinin kalabileceği apartlar da vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir