Kanada Dil Okullarının En İyisi ILSC Dil Kursunda İngilizce Dil Eğitimi Yapın !

ILSC Dil Okulu – Toronto

Toronto’daki dil okullarını incelediğimiz gezimizde sıra ILSC’de… Özellikle Kanada’da üniversite düşünenlerin sıklıkla tercih ettiği dil okulunda üniversite hazırlık programları sunulmaktadır.

Haydi gelin ILSC’de eğitim hayatınız nasıl geçecek biraz aktarmaya çalışalım…

Kanada’da Üniversite Hayali Kuranların Tercihi ILSC!

Güvenli ve hareketli şehir Toronto’da alacağınız dil eğitimi size çok şey katacak… Toronto’da aldığınız eğitim boyunca geleceğinizle ilgili düşünme ve planlar yapma fırsatı yakalayacaksınız. Hedefleri olan ve Kanada’da üniversite ya da Kanada’da yüksek lisans düşünüyorsanız ILSC dil okulunu seçtiğiniz takdirde güzel bir yola girmiş olacaksınız. 20’den fazla üniversiteyle anlaşması olan ILSC’de açılan üniversite hazırlık programları arzu ettiğiniz geleceğe bir adım yaklaşmanızı sağlayacak.

ILSC öğrencilerinin gelecek planlarıyla yakından ilgilenen, sıcak kanlı ve yardımsever eğitmenlerle dolu bir kurum. Eğitim kurumu bu özelliği ile yönlendirilme ve desteklenmeye ihtiyaç duyan gençler için çok iyi bir seçim olacak. ILSC’de eğitim alırken derslerinizle ya da gelecek planlarınızla ilgili aklınıza takılan her konuyu eğitmenlerinizle konuşabilir, onların yardımını ve önerilerini alabilirsiniz. Okul; üniversite hazırlık programları sunduğundan dolayı yüksek kalitede eğitime sahiptir. Üniversitelerin güvendiği bu kurumda İngilizce eğitimi alarak kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz.

Okulda açılan programlar; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Yaratıcı ve Kültürel Dil, University Pathway, Volunteer and Study.

Odalarınızda Oturup Kalmayın, Okul Aktivitelerin Katılın! Sosyal Hayatınız Renklenirken İngilizceniz Gelişsin!

ILSC şehrin merkezinde yer almakta ve 3 katlı bir binada eğitim sunmaktadır. Okulun şehir merkezinde olması sosyal hayata adaptasyonunuzu kolaylaştıracaktır. Kültürel çeşitliliği ile büyüleyici bir şehir olan Toronto’da hemen her gün yapacak keyifli bir aktivite bulabilirsiniz. Şehrin canlı dokusu, çok kültürlü hayatı, uluslararası öğrencilerin fazlalığı etkinlik sayısını da artırmaktadır. Şehirde düzenlenen festivaller, kültür sanat etkinlikleri, spor müsabakaları her an yeni bir program yapmanızı sağlayacaktır. Zaten siz sosyalleşmeseniz bile okul sizi buna yönlendirecektir.

Okulun düzenlediği; kamp, rafting, yoga, şehir yürüyüşleri, Toronto Adaları’na tekne turu, High Park’ta piknik gibi aktiviteler hem arkadaşlarınızla kaynaşmanızı hem de İngilizcenizi geliştirmenizi sağlayacak. Özellikle farklı şehirlere yapılan, uzun süreli gezilerde dostluklarınız iyice perçinlenecek ve dünyayı daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Okul; New York, Chicago, Niagara Şelaleleri turlarıyla öğrencilerine bu imkânı sunmaktadır.

Toronto’da nereler gezilir, Toronto’nun tarihi yerleri nerelerdir, Toronto’da yapılacak aktiviteler nelerdir öğrenmek istiyorsanız linke tıklayınız. 

Konaklama:

 Okul; öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçenekleri sunuyor. Yurtlarda; tek, çift ve yurt tipi oda seçenekleri mevcut. Yurtlar oldukça modern ve konforlu. Yurtlar okula oldukça yakın. Aile yanı konaklamalar ise çok güvenilir. Okul her aileyi titizlikle seçip, sürekli olarak denetliyor. Aile yanı konaklamalar yurda göre biraz daha uzak. Ulaşım toplu taşımayla sağlanabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir