St Giles Dil Okulları İngiltere Eastbourne’da Uygun Fiyatlı ve Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi Sunuyor !

St. Giles Dil Okulu – Eastbourne

İngiltere’nin en güneşli yeri olmasıyla ünlü olan Eastbourne; sessiz, güvenli, samimi bir şehir olması sebebiyle özellikle 21 yaş altı öğrencilerin ebeveynlerinin tercih ettiği bir lokasyondur. Çok eğlenceli, hareketli bir gece hayatındansa; açık hava yürüyüşleri, doğa keşifleri, bisiklet turları, samimi sohbetler ile zaman geçirmek isteyenler için Eastbourne bulunmaz fırsattır.

Bu şehirde tek bir okulu ziyaret ettik ve ziyaret ettiğimiz bu okuldan çok memnun kaldık. Pek çok şehirde eğitim kurumu bulunan St. Giles’in Eastbourne şubesi eğitimdeki kalitesi ve sağladığı güvenli ortam ile pek çok milletten genç tarafından tercih ediliyor. Eastbourne hakkındaki yaş ortalaması yorumlarımızı, okulun ağırlıklı öğrenci yaş ortalamasına bakarak da onaylayabiliyoruz. Okuldaki ya ortalaması 14-21 yaş aralığında… Okul; İsviçre, İtalya, Fransa, İspanya ve Türkiye’den öğrencileri yoğun olarak ağırlıyor.

Eastbourne’de Neler Yapabilirsiniz?

Eastbourne’ün Ödüllü Bahçelerinde Uzun Yürüyüşler Favoriniz Olacak…

St. Giles Eastbourne’un ödül kazanmış bahçelerle çevrili bir binasında eğitim almak oldukça keyifli… Bahçede bulunan verandada günün en dinlendirici anları geçirilip, diğer öğrencilerle sosyalleşme imkânı bulunabiliyor. Şehir merkezine ve sahile sadece 5 dakika mesafede bulunan okul; ders aralarında küçük geziler yapmak isteyenler için oldukça uygun bir lokasyonda…

Ödüllü bahçelerle çevrili olduğunu söylediğimiz okulun çevresinde yapılan yürüyüşlerde etrafı izlemeye doyamayacaksınız. Rengarenk bahçeler ve verandaların yer aldığı sokaklar yürüyüşlerinizi keyifli hale getirecek.

Ailece İngilizce Kursu Almak İsteyenlerin Tercihi Eastbourne

Okulda eğitim kalitesi yüksek İngiliz standartlarında bu sebeple katılan öğrencilerin büyük çoğu ciddi bir ilerleme kaydederek ülkesine dönüyor.

Okulda; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Kariyer İngilizcesi (İş, Üniversiteye Hazırlık, Staj), ST Giles/INTO Üniversitesi Pathway Programı, Teacher Training programlarında eğitim alınabiliyor. Okul; aile programları için sıkça tercih ediliyor. Yaşı küçük olan öğrencilerin, aileleriyle birlikte İngiltere’ye gitmesi ve burada eğitim almasını kapsayan program St. Giles’de en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.

Okul; yaşı küçük öğrencilerin doğru beslenebilmesine de önem gösteriyor. Okul kantininde güzel ve uygun fiyatlı yemek çıkıyor. Bu sayede öğrenciler sıcak yemek yeme fırsatı buluyor. Okul; öğrencilerin sosyalleşmesi için aktiviteler de sunuyor. Rüzgâr sörfü, golf, yüzme gibi çeşitli spor aktiviteleri okulun sunduğu seçenekler arasında…

Eastbourne’de başka neler yapılabilir diye merak edenler linkimize tıklayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir